💖امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت ببرید💖

ساعت انتشار: 11:07 ب.ظ نویسنده: مدیر

خرید vpn برای ios و آیفون جدید 15

《 خرید vpn برای ios 》کاربران گوشی های آیفون به تازگی با آپدیت جدید ios 14  , ios 15 مواجه شده اند، در این آپدیت به امنیت و معتبر بودن فیلترشکن و وی پی ان بیشتر از قبل پرداخته شده است، کابران گوشی های اپل و ایپد برای خرید vpn برای ios جدید میتوانند از سایت قدیمی سَما وی پی ان اقدام به خرید نمایند.

این فیلترشکن های آیفون کاملا مناسب آپدیت های IOS بوده و کاربران موبایل آیفون میتوانند به راحتی با استفاده از اپلیکیشن سَما وی پی ان و یا تنظیمات L2TP در آیفون متصل شوند.

خرید vpn برای ios

خرید وی پی ان ios

برای خرید وی پی ان ios به سایت اصلی سَما وی پی ان مراجعه کرده، و بعدا زدن دکمه خرید و تمدید، در سایت خرید فیلترشکن ، حتما اکانت VIP smavpn را تهیه کنید تا از امکان نصب برنامه هوشمند اسپید وی پی ان برخوردار شوید.

خرید vpn برای آیفون ۱۳

برای اتصال در آیفون های جدید و خرید vpn برای ios جدید شما نیاز به یک اپل آیدی دارید، پس از ثبت و وریفای کردن Apple ID میتوانید در سایت smavpn و رفتن به قسمت خرید وی پی ان پرسرعت، یک اکانت ویژه VIP SMAVPN را تهیه کنید.

پس از دریفات نام کاربری و رمزعبور شما عزیزن قادر خواهید بود که اپلیکیشن مارا نصب کنید و بازدن فقط یک دکمه، خیلی راحت به سرویس های فیلترشکن از چندین کشور متصل گردید.

خرید vpn برای ios

شناسه پست: 19

مطلب بعدی: »برچسب‌ها:, , , ,